2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Enstitümüz Lisansüstü Programlarına öğrenci alınacaktır. Başvurular on-line olarak yapılacaktır.

Önemli Uyarı: ALES geçerlik süresi duyurusu için TIKLAYINIZ

2018-2019 Güz Yarıyılı Öğrenci Kontenjan İlanı

**4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu

Not: Online Başvurular 30.07.2018-08.08.2018 tarihleri arasında aktif olacaktır.

*BAŞVURU YAPACAK ADAYLARA ÖNEMLE DUYURULUR*

  1. “Lisansüstü Aday Öğrenci Diploma ve Transkript Yükleme Alanı” na Online Başvuru sırasında ilgili programlarda istenilen (ALES, Transkript, Mezuniyet Belgesi) belgelerin sisteme yüklenmesi zorunludur. İstenilen belgelerin eksik yüklenmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.
  2. On-line Başvuru Formu Çıktısı başvuru tarihleri bittikten sonra alınamadığı için adayların başvuru tarihleri arasında On-line Başvuru Formu Çıktısını almaları zorunludur.

AŞAĞIDAKİ LİNKTE YAYINLANAN “ONLİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR VE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR”I OKUMADAN ONLİNE BAŞVURUNUZU YAPMAYINIZ.

Online Başvuru Nasıl Yapılır Dikkat Edilecek Hususlar

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

-Beden Eğitimi ve Spor Programına müracaat eden sadece Milli Sporcular http://saglikbilimleri.erzincan.edu.tr/?page_id=125 adresinden YÜKSEK LİSANS BAŞVURU FORMUNU doldurarak belirtilen tarihler arasında Enstitüye şahsen veya vekâlet yolu ile evrakları ile birlikte başvuracaktır.(Milli sporcu olmayanlar başvurular yukarıda yazılı olan http://ubs.erzincan.edu.tr/ogrenci/ogr0207/ linkinden yapacaktır.

Öğrenci İşleri Telefon:0 446 224 29 10 (Direkt)